REGIONALE TRAININGEN
2010-2011
Vanaf midden september treft u hier de selecties aan alsook trainingsprogramma
en trainingsaanpak volgens de skills en Drills.
Later hier meer info.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ARCHIEF:
REGIONALE TRAININGEN
2009-2010
Ook dit jaar zullen de talentrijkste jongeren gedurende de winterperiode begeleiding krijgen vanuit de VVG met behulp van zgn. ‘Skills en Drills’.
Elke jongere zal zich samen met zijn persoonlijke pro kunnen voorbereiden op zgn. Skills testen. Deze testen zullen de VVG toelaten om aan het begin van de winter een nulpunt te bepalen en de evolutie te meten naargelang de vordering van het trainingsseizoen. Op deze manier kan efficiënter advies en begeleiding gegeven worden aan de jongeren. De Skills zijn onderverdeeld in 8 teststations nl. korte put, lange put, approach, wedge, to the pin, controle, distance en balvlucht.
Klik hier om de Skills & Drills te downloaden
De samenstelling van de trainingsgroepen en traingsdata treft u onderaan:
- Premininiemen
- Future Vlaanderen
- Jong Vlaanderen meisjes
- Jong Vlaanderen jongens
- Selectie Vlaanderen Ladies
- Selectie Vlaanderen Men