Vrijwilligers en Partners worden bedankt tijdens de VVG Partnerdag 2017

woensdag 04 oktober 2017
Maandag 2 oktober vond naar jaarlijkse traditie de VVG Partnerdag plaats. Op deze partnerdag staan al onze vrijwilligers en partners een dagje centraal als dankuwel voor al hun inzet tijdens het afgelopen jaar. Dit jaar werden we verwelkomd op Cleydael Golf om samen te genieten van een rondje Golf en gezellig samenzijn.

De flights bestonden uit 4 personen waarbij telkens de 2 beste scores werden geteld. Het werd een spannende strijd. Drie ploegen behaalden een score van 80 punten maar de uiteindelijke overwinning was voor de ploeg van Elsie Verhoeven, Royald Colpaert en Pierre Compernolle, proficiat! Enkele sfeerbeelden vind je hier terug. Nog eens een dankuwel aan onze vrijwilligers en partners en hopelijk tot volgend jaar!

Op de hoogte blijven?

Schrijf u nu in voor onze nieuwsbrief