VVG-Jeugdsportfonds 2015 reikt labels uit en ondersteunt jeugdbeleid van 32 clubs

donderdag 19 november 2015 # jeugdsportfonds
Het VVG-Jeugdsportfonds heeft als voornaamste doelstelling de jeugdwerking binnen de clubs te verbeteren en te versterken. Voor dit jaar stapten 32 clubs in, waarover een totaalbedrag van 82.338€ verdeeld werd en waarvan 12 clubs het Birdie- en 1 club het Eagle-label behaalden. Deze werden uitgereikt op de Voorzittersvergadering van 18 november.


VVG-jeugdsportfonds geeft voor 2015 financiële steun aan de volgende clubs:

·

CLUBPUNTENSUBSIDIEBEDRAGLABEL
Keerbergen G.C.3.3525.851,91Birdie / Eagle
Rinkven G.C.3.2695.707,01Birdie
Golf Puyenbroeck2.9465.143,12Birdie
Koksijde Golf Ter Hille2.5744.493,68Birdie
Ieper Open Golf2.4834.334,81Birdie
Waregem Golf2.3484.099,13Birdie
Ternesse G.&C.C.2.1233.706,33Birdie
Golflife Sterrebeek1.9863.467,15
Millennium Golf1.9383.383,35Birdie
G.C. Beveren1.8983.313,52Birdie
Westgolf1.8633.252,42Birdie
Sportclub Taxandria1.7993.140,69Birdie
Brabantse Golf1.7423.041,18Birdie
Damme G.&C.C.1.6712.917,23
G.C. Kampenhout1.2912.253,82
G.C. Witbos1.2482.178,75
Brasschaat Open G.&C.C.1.1111.939,6
KGC België1.0891.901,172
G.&C.C. Oudenaarde9431.646,3
Antwerp Golfschool9071.583,437
G.C. De Kluizen8451.475,2
Wellington Golf8421.469,96
Limburg G.&C.C.8071.408,86
G.C. De Wijnvelden8011.398,38
G.&C.C. De Palingbeek8001.396,6
Flanders Nippon G.&B.C.7961.389,65
Golfschool Gent7651.335,53
Royal Antwerp G.C.7501.309,35
Kempense G.C.6111.066,68
Golfcentrum Puurs6041.054,46
Golfforum515899,09
Spiegelven Golf447780,371



Golfclub Beveren: Birdie label

Ieper Open Golf: Birdie label

Golfclub Keerbergen: Birdie- & Eagle label

Koksijde Golf Ter Hille: Birdie label

Millennium Golf: Birdie label


Golf Puyenbroeck: Birdie label

Rinkven Golfclub: Birdie label

Sportclub Taxandria: Birdie label


Ternesse G.&C.C.: Birdie label



Waregem Golf: Birdie label

Westgolf: Birdie label


Alle laureaten van het jeugdsportfonds voor 2015


Op de hoogte blijven?

Schrijf u nu in voor onze nieuwsbrief