Kampioenschappen Erelijst

Amateur Open of Flanders

2018: Lucas Becht
2017: Alan De Bondt
2016: /
2015: Cédric Van Wassenhove
2014: Kevin Hesbois
2013: Raphael Picone
2012: Cédric Van Wassenhove
2011: Robin Quagebeur
2010: Thomas Detry
2009: Stefan Boschmans


Amateur Open of Flanders Ladies

2018: Clarisse Louis
2017: Céline Manche
2016: /
2015: Diane Baillieux
2014: Charlotte De Corte
2013: Clarisse Louis
2012: Charlotte De Corte
2011: Camille Richelle
2010: Clara Aveling
2009: Valentine Gevers


Kampioenschap van Vlaanderen Heren

2018: Augustin de Cordes
2017: Alan De Bondt
2016: /
2015: Cédric Van Wassenhove
2014: Kevin Hesbois
2013: Cédric Van Wassenhove
2012: Cédric van Wassenhove
2011: Robin Quagebeur
2010: Thomas Detry
2009: Stefan Boschmans
2008: Christopher Mivis
2007: Rutger Dhondt
2006: Didier Dijkmans
2005: Uri Goldstein
2004: Xavier Feyaerts
2003: Stefan Boschmans


Kampioenschap van Vlaanderen Dames

2018: Camille Richelle
2017: Charlotte De Corte
2016: /
2015: Charlotte De Corte
2014: Charlotte De Corte
2013: Valerie Serrien
2012: Charlotte De Corte
2011: Camille Richelle
2010: Fanny Cnops
2009: Valentine Gevers
2008: Valentine Gevers
2007: Sara Vanzonhoven
2006: Valentine Gevers
2005: Valerie Van Hecke
2004: Justine Barbier
2003: Valerie Van Hecke


Team Interclub Brut (Laatste in 2008)

2008: Winge G.&C.C.
2007: Millennium Golf
2006: Antw. Int. G.&C.C. Rinkven
2005: Winge G.&C.C.
2004: Winge G.&C.C.
2003: Winge G.&C.C.
2002: Golfforum


Team Interclub Net

2018: R. Antwerp G.C.
2017: Golfcentrum Puurs Breendonk
2016: Brabantse Golf
2015: Antwerp Golf School
2014: Witbos G.C.
2013: Dragon Golf Bornem
2012: Golf Puyenbroeck
2011: Brabantse Golf
2010: Witbos G.C.
2009: Steenhoven G.&C.C.
2008: G.C. Beveren
2007: Cleydael G.C.
2005: G.C. Beveren
2004: Ex. Club Zwijnaarde
2003: G.C. Beveren
2002: Golfschool Gent


Kampioenschap van Vlaanderen Senioren Single Stroke Play Heren

2018: Jan Friberg
2017: Frank Stockmans
2016: Cheng Kam Tong
2015: Marc Bilcke
2014: Cheng Kam Tong
2013: Kam Tong Cheng
2012: John Kostense
2011: Guido Geeurickx
2010: Emiel Boree
2009: Pierre Verhaegen
2008: Marc Verhulst
2007: Emiel Boree
2006: Bauke Bult
2005: Jaap Van Neck
2004: Jaap Van Neck
2003: Bauke Bult
2002: Emiel Boree


Kampioenschap van vlaanderen Senioren single Stroke Play Dames

2018: Marleen Nijhof
2017: Margo Habets
2016: Aline Paulus
2015: Véronique de Broqueville
2014: Véronique Roberti de Winghe
2013: Marleen Nijhof
2012: Lucia De Lee
2011: Marleen Nijhof
2010: Marion Dewitte
2009: Sonja Delport
2008: Sonja Delport
2007: Sonja Delport
2006: Marleen Nijhof
2005: Louise Tanghe
2004: Dominique Femont
2003: Marleen Nijhof
2002: Yvonne Van Der Meulen


Junior Open of Flanders (scholieren jongens)

2018: Piet-Hein Bakkenes (Overall)
2017: Matthis Besard (Overall)
2016: Louis Theys (Overall)
2015: Cas Ruelens
2014: Pierre-Yve Wartique
2013: Bjorn Bojesen
2012: Yohann Cauwenbergh
2011: Gil Debusscher
2010: Jeremy Banken
2009: Charles Mommaerts
2008: Kevin Hesbois
2007: Jean Relecom
2006: Mathieu Sougné
2005: Kevin Vandenbossche
2004: Thomas Mambourg
2003: Thibault Werbrouck
2002: Frederic Femont


Junior Open of Flanders (scholieren meisjes)

2018: Sophie Nibus (Overall)
2017: Sarah Degreef
2016: Christina Swinnen (Overall)
2015: Morgane Peeters
2014: Lisa Tadiotto
2013: Lana Coeckelbergs
2012: Lena Legrand
2011: Lena Legrand
2010: Vanina Verheyen
2009: Sara Vanzonhoven
2008: Manon Vanmol
2007: Valentine Gevers
2006: Laurence Herman
2005: Victoria Tomko
2004: Elodie Wanet
2003: Tamara Lucciolli
2002: Tamara Lucciolli


Junior Open of Flanders (kadetten jongens)

2018: Mathieu Feron
2017: Liam Bentein
2016: Matthis Besard
2015: Seppe Vanhondeghem (Overall)
2014: Louis Theys (Overall)
2013: Yente Van Doren
2012: Arnaud Bal
2011: Jack Van De Heyning
2010: Maximilien Philippe
2009: Gregory Mertens
2008: Charles Mommaerts
2007: Julien Richelle
2006: Arthur Delssen
2005: Thomas Thiré
2003: Gaël Seegmuller
2002: Michiel Vyncke


Junior Open of Flanders (kadetten meisjes)

2018: Rebecca Becht
2017: Eline Serrien (Overall)
2016: Elsie Verhoeven
2015: Chin Dallae (Overall)
2014: Chin Dallae
2013: Emma Kaper
2012: Charlotte Guigue
2011: Margaux Severijns
2010: Kimia Namadchi
2009: Leslie Cloots
2008: Laura Christiaens
2007: Sara Vanzonhoven
2006: Valentine Gevers
2005: Manon Vanmol
2003: Valerie Van Hecke
2002: Valerie Van Hecke


Junior Open of Flanders (miniemen jongens)

2018: Christope Palmans
2017: Cédric Van Lint
2016: Mathieu Feron
2015: Martin Vanhaelst
2014:James Meyer de Beco
2013: Max Peerbooms
2012: Thomas Gellaerts
2011: Cedric Naenen
2010: Jack Van De Heyning
2009: Jean Heylen
2008: Gary Daoust
2007: Thomas Detry
2006: Thomas Pieters
2005: Julien Richelle
2004: Julien Richelle
2003: Jean Relecom
2002: Mathieu Sougné


Junior Open of Flanders (miniemen meisjes)

2018: Diane Denis
2017: Emma Boloukhere
2016: Lucie Maigret
2015: Eline Serrien
2014: Lauren Marien (Overall)
2013: Valerie Serrien
2012: Sanne Dijkstra
2011: Emma Kaper
2010: Clarisse Louis
2009: Margaux Severijns
2008: Margaux Severijns
2007: Margaux Vanmol
2006: Laura Charlier
2005: Lauren Van Gerven
2004: Valentine Gevers
2003: Anouck Van Hecke
2002: Anouck Van Hecke


Junior Open of Flanders (preminiemen jongens)
2018: Lev Grinberg
2017: Whatelet Koyla
2016: Noah Pezzot
2015: Victor Horst
2014: Isaac Wouters
2013: Antoine Burton
2012: Max Peerbooms
2011: Shasa Decker


Junior Open of Flanders (preminiemen meisjes)
2018: Louise Palmans
2017: Savannah De Bock
2016: Diane Denis
2015: Lucie Maigret
2014: Evelyne Verstraeten
2013: Rebecca Becht
2012: Margaux Appart
2011: Margaux Appart


Kampioenschap Interclubs Super Senioren

2018: Ternesse G.&C.C.
2017: Cleydael G.&C.C.
2016: Cleydael G.&C.C.
2015: R. Antwerp G.C.
2014: R. Antwerp G.C.
2013: Cleydael G.C.
2012: Rinkven G.C.
2011: Rinkven G.C.
2010: R. Antwerp G.C.
2009: R. Antwerp G.C.
2008: R. Antwerp G.C.
2007: Cleydael G.C.
2006: R. Antwerp G.C.
2005: Antw. Int. G.&C.C. Rinkven
2004: R. Antwerp G.C.



Kampioenschap Senioren 4BBB Brut

2018: Maarten Joossens - Peter De Bruycker
2017: Wilfrief Crombe - Dirk Thiebaut
2016: Ronny Pauwaert - Patrick Mille
2015: Raf Vanden Bossche - Alda Norberta-Poelmans
2014: Paul Van den Eynde - Daniel Van Der Jeugd
2013: Conny Vermeersch - Guido Geeurickx
2012: Pascale Van Acker - Jan Delmotte
2011: Guido Geeurickx - Alain Vandebos
2010: Philippe Roberti de Winghe - Veronique Roberti de Winghe
2009: Leopold Leys - Marie-Christine Dieleman
2008: Coenen Ria - Delport Sonja
2007: Tanghe Louise - Marie-Anne Toussaint
2006: Tanghe Louise - Marie-Anne Toussaint
2005: Leopold Leys - Philippe Decrop
2004: Arlette Decrop - Philippe Decrop
2003: Jef Steensels - Robert Henkens



Kampioenschap Senioren 4BBB Net (Kat I)

2018: Maarten Joossens - Peter De Bruycker
2017: Betty Vanneste - Olivares Marco Aurelio
2016: Tinne Phillips-Stoop - Dirk Van Volsem
2015: Eddy Verstraeten - Dirk Steurs
2014: Yolande De Changy - Frans Van Antenhove
2013: David Furmage - Hiroshi Minami
2012: Ida Van Den Bogaert - Marc Maesschalck
2011: Wilfried Crombe - Anne-Marie Gallet
2010: Valère Vanderheyden - André Troch
2009: Michel Peeters - Guido Van Lommel
2008: Coenen Ria - Delport Sonja
2007: Barbara Kohl - Alistair Hamilton
2006: Marc Gosssens - Bernard De Graeve
2005: Baziel Van Geyte - Marc Haegeman
2004: Betty Stove - Frank Veenstra
2003: Johnny Jacobs - Heinz Heintjes
2002: Betty Stove - Frank Veenstra



Kampioenschap Senioren 4BBB Net (Kat II) (Laatste in 2008)

2008: Blokmans Jean - Gossens Roger
2007: Marcelle Huysmans - Ann Terclaevers
2006: Robert Lipschutz - Toos Eijbouts
2005: Willy Gregoor - Henri Meylaers
2004: Hubert Peynsaert - Gilbert Amandt
2003: Herman Crolet - Rita somers
2002: Guido Scheepers - Mathieu Paesen

Op de hoogte blijven?

Schrijf u nu in voor onze nieuwsbrief