Thumbnail pagina

Test Wie is Wie

Directie Golf Vlaanderen

Marc Verneirt

Marc Verneirt

Secretaris Generaal
m.verneirt@golfvlaanderen.be
Karine Guerman

Karine Guerman

Technisch directeur topsport
k.guerman@golfvlaanderen.be

Medewerkers Golf Vlaanderen

Kevin Dhondt

Kevin Dhondt

Sporttechnisch medewerker
k.dhondt@golfvlaanderen.be
  • Bachelor Lichamelijke Opvoeding - Initiator Golf
  • Globale sportieve ondersteuning van Golf Vlaanderen
  • 50% DSKO (verantw. kaderopleiding)
  • API Sporttechnisch
  • Organisatie van wedstrijden/tornooidirecteur
  • Organisatie van evenementen
  • Jeugdbeleid
  • Ondersteunend aan de Technisch Directeur Topsport / Sport: mede-opvolging van o.a. Topsportschool, regionale trainingen,...
Katrien Pauwels

Katrien Pauwels

Sporttechnisch medewerker - Promotie
k.pauwels@golfvlaanderen.be
  • Bachelor Lichamelijke Opvoeding
  • Globale sportieve ondersteuning van Golf Vlaanderen
  • Start to Golf
  • Promotie van golf: Golf on the Road / Golf en toerisme / Golf op School
  • G-golf
  • Redactie Impact
Jochem Sueters

Jochem Sueters

Sporttechnisch medewerker - Digital en Clubondersteuning
j.sueters@golfvlaanderen.be
  • Digitale Datastrategie & Sport Marketing
  • Bachelor Lichamelijke Opvoeding - Initiator Golf
  • Lid van de Commissie Clubondersteuning
  • Verantwoordelijk voor innovatie en digitalisering
  • Beheer applicaties voor golfspelers (BEgolf-app)
  • Beheer cms-systeem voor golfclubs (i-Golf)
  • GOSTA: Golf Statistieken in Vlaanderen
  • Organisatie van evenementen
  • Bijscholingen clubs
Ymke Vanherp

Ymke Vanherp

Sporttechnisch medewerkster - Kaderopleiding - Ethiek
y.vanherp@golfvlaanderen.be
  • Master Lichamelijke Opvoeding -Trainer B Toestelturnen meisjes
  • Globale sportieve ondersteuning van Golf Vlaanderen
  • API - Golf en ethiek
  • Kaderopleidingen : 50% DSKO (verantw. kaderopleiding)
  • Bijscholingen
  • Jeugdbeleid
Emma Van de Rosteyne

Emma Van de Rosteyne

Sporttechnisch medewerker - Communicatie
e.vanderosteyne@golfvlaanderen.be
  • Master Communicatie
  • Initator Golf
  • Globale sportieve ondersteuning van Golf Vlaanderen
  • Externe communicatie Golf Vlaanderen
Evelyne Vanherck

Evelyne Vanherck

Administratief medewerkster
e.vanherck@golfvlaanderen.be
  • Globale administratieve ondersteuning van Golf Vlaanderen
  • Personeelsadministratie
  • Ledenadministratie
  • Sportieve administratie
  • Facturatie
  • Logistieke steun