Thumbnail pagina
Met steun van

EK Teams: einduitslag Belgische ploegen






Update na matchplay fase:

De Mannen winnen de B Poule en eindigen 9e

De Ladies eindigen 10e

De Boys eindigen 13e

De Girls eindigen 14e


Update na 2 kwalificatieronden:

Al onze teams (girls, boys, ladies en men) plaatsen zich voor flight B waardoor 9e hoogst haalbare plaats is geworden.

Thomas Detry T8 en Alan De Bondt T18 zijn de lichtpunten op EK Team.

Volg de matchplay fase via deze links:

De Mannen (flight B) klik hier

De Dames (flight B) klik hier

De Boys (flight B) klik hier

De Girls (flight B) klik hier


Live scoring:

De MANNEN: European Amateur Team Championship: Live scoring klik hier

DE DAMES: European Ladies' Team Championship Live scoring klik hier

DE BOYS: European Boys' Team Championship Live scoring klik hier

DE GIRLS: European Girls' Team Championship Live scoring klik hier

------------------------------------------------------------------

De MANNEN: European Amateur Team Championship

foto van Alan De Bondt.

Halmstad Golf Club, Sweden
7-11 juli 2015

Selectie :
Aurian Capart (Empereur)
Alan De Bondt (Antwerp)
Maxence de Craecker (Waterloo)
Fr?d?ric de Vooght (Antwerp)
Thomas Detry (Ravenstein)
C?dric van Wassenhove (Ravenstein)

Team Coach : Nicolas Vanhootegem

Live scoring klik hier



DE DAMES: European Ladies' Team Championship



Helsing?r GC, Denmark

7-11 juli 2015

Selectie :
Clara Aveling (Tournette)
Leslie Cloots (Ternesse)
Fanny Cnops (Latem)
Charlotte De Corte (Antwerp)
Alicia Good (Antwerp)
Elodie van Dievoet (Rigen?e)

Team Captain : Christian Moyson

Live scoring klik hier




DE BOYS: European Boys' Team Championship

Pickala GC, Park Course, Finland
7-11 juli 2015

Selectie :
Lucas Becht (Waterloo)
Adrien Dumont de Chassart (Waterloo)
Max Peerbooms (Flanders-Nippon)
Giovanni Tadiotto (Rigen?e)
Kristof Ulenaers (Limburg)
Yente Van Doren (Rinkven)

Team Captain : Thierry Noteboom
Team Coach : Dany Vanbegin

Live scoring klik hier




DE GIRLS: European Girls' Team Championship

foto van Camille Richelle.


G. Resort Kaskada Brno, Czech Republic
7-11 juli 2015

Selectie :
Margaux Appart (Bruy?re)
Diane Baillieux (Waterloo)
Cl?mence Gendebien (Waterloo)
Lucille Lambert (Empereur)
Clarisse Louis (Rigen?e)
Val?rie Serrien (Antwerp)

Team Captain : Camille Richelle
Team Coach : Emmanuel Janssens

Live scoring klik hier