Wegens de huidige maatregelen betreffende Covid-19 is het Golf Vlaanderen kantoor gesloten en zijn wij telefonisch niet bereikbaar. Je kan alle collega's wel nog steeds bereiken via hun e-mailadres of via info@golfvlaanderen.be
Ik heb dit bericht gelezen
Thumbnail pagina
Met steun van

Kampioenschap van Vlaanderen Kids kroont toekomstige toppers

Na 3 zonale kwalificatiewedstrijden plaatsten de 2 besten per zone en per categorie zich voor de Finale. In totaal waren er dus 66 kids aanwezig in Waregem Golf om een sportieve strijd aan te gaan voor de titel 'Kampioen van Vlaanderen 2014'.

Het werd een dag in stijl, zoals het hoort voor kampioenen.  Er was een heuse starter met aankondiging, een baan in perfecte spelconditie en bovenal ...er was spanning.   

Voor de titel bij de preminiemen jongens was er een heuse playoff met drie spelers.  Het ging tussen Louis Peeters, Mathieu Feron en Philippe Valgaeren waarbij op de eerste playoff hole Philippe Valgaeren met birdie aan het langste eind trok.  

Ook in de andere categorie?n werden sterke scores neergezet wat volgens VVG aantoont dat de toekomst voor golf verzekerd is... of althans op de juiste weg zit. 

De Kampioenen van Vlaanderen Kids 2014 zijn: 

Preminiemen Brut jongens: Philippe Valgaeren (Keerbergen)
Runner-up: Mathieu Feron (Rinkven) & Louis Peeters (Beveren)

Preminiemen Net jongens : Matthias Verstraeten (Keerbergen)
Runner-up: Louis Buseyne (Ieper Open)

Preminiemen Brut meisjes : Feline Vermeersch (Ieper open)
Runner-up: Anne-Sophie Celli (Keerbergen)

Preminiemen net meisjes: Marie-Line Van Winghe (Keerbergen)
Runner-up: Sophie Bert (Waregem)

Categorie I meisjes: Eline Buseyne (Ieper Open)
Runner-up: Laetitia Legein (Keerbergen)

Categorie I jongens: Alexandre Derycker (Kampenhout)
Runner-up: Jeff Melkert (Damme GCC)

Categorie II meisjes: Marte Vannieuwkerke (Ieper open)
Runner-up: Fien Vandewalle (Ieper open)

Categorie II jongens: James Skeet (Brussels)
Runner-up: Thomas Ketelaere (Puyenbroeck)


Categorie III meisjes: Mirthe Moens (Wijnvelden)
Runner-up: Louise Palmans (Flanders Nippon Hasselt)

Categorie III jongens: Vincent Maes (Brasschaat)
Runner-up: Jan-Willem Verbeeck (Ternesse)

Voor alle resultaten kan u hier terecht (klik hier)

Via volgende link kunnen jullie enkele foto?s terugvinden van het Kampioenschap: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10153262806753438.1073741888.42848733437&type=1


Philippe Valgaeren aan de afslag van de playoff hole

De 10 Kampioenen van Vlaanderen Kids 2014 op een rijtje