Wegens de huidige maatregelen betreffende Covid-19 is het Golf Vlaanderen kantoor gesloten en zijn wij telefonisch niet bereikbaar. Je kan ons wel nog steeds bereiken via info@golfvlaanderen.be
Ik heb dit bericht gelezen
Thumbnail pagina
Met steun van

VVG Kids 2015-16 zijn bekend!

Deze selecties werden gemaakt op basis van de zonale Order of Merits van de VVG Kids Trofee, het Kampioenschap van Vlaanderen Kids, Rankings van de Kids Scapa Tour & Junior Tour U12 van de KBGF 2015. Verantwoordelijke VVG Coaches zijn Ellen SMETS (eindverantwoordelijke), Mano?l WILLEMS, Veronique VERHAEGEN, Sara VANZONHOVEN en Rapha?l VAN BEGIN.


KIDSGROEP KAT. I GROEP 1 BOYS & GIRLS

BOYS

Dekijndt Capser (Damme)
de Cordes Maximilien (Ravenstein)
De Maeseneer Merlijn (Cleydael)
Decoster Brikke (Cleydael)
Derycker Alexandre (Sterrebeek)
Detemmerman Lo?c (Sterrebeek)
Lund Ryan (Bossenstein)

Mazar Guy (Cleydael)

Palmans Christophe (Fl. Nippon)

Scheffer Memeti Eytan (Cleydael)

Van Elewyck Arthur (Limburg)

GIRLS
Couck Julie-Laure (Puyenbroeck)
Dalen Lene (Taxandria)
Harcq Manon (Puyenbroeck)

Kusters Ana-Elena (Spiegelven)
Legein Laetitia (Keerbergen)
Turna Elise (Rinkven)
Van Winghe Alexine (Keerbergen)
Vandewalle Fien (Ieper)
Vandewalle Noor (Ieper)
Vannieuwkerke Marte (Ieper)

OMKADERING (Kids 1 groep 1)
Sara VANZONHOVEN, Coach VVG
Mano?l WILLEMS, Coach VVG
Ellen SMETS, Coach VVG


KIDSGROEP KAT. I GROEP 2 BOYS & GIRLS


BOYS

De Roo Jean (Waregem)

Dewerchin Matthis (Ieper)

Eelen Thibault (Waregem)

Janssens Aurian (Sterrebeek)

Leysen Xander (Ternesse)

Ligtvoet Jacques (Kempense)

Massant Jeff (Winge)

Schautteet Quinten (Keerbergen)

Van Den Berghe Sander (De Wijnvelden)

Verbeeck Anders (Ternesse)

Wuyts Guillaumme (Puyenbroeck)


GIRLS

Boschmans Margaux (Rinkven)

Endruschat Annelies (Golfforum)

Geuten Alix (Steenpoel)

Maes Delphine (Spiegelven)

Palmans Louise (Spiegelven)

Schelstraete Masquime (Westgolf)

Van Der Borght Manon (Ternesse)

Van Lint Margaux (Steenhoven)

Vanden Broeck Sita (Millennium)

OMKADERING

Veronique VERHAEGEN, Coach VVG
Mano?l WILLEMS, Coach VVG
Ellen SMETS, Coach VVG


KIDSGROEP KAT. II BOYS & GIRLS (+GIRLS III)


BOYS

De Loore Kai (Taxandria)

Ketelaere Thomas (Puyenbroeck)

Legein Andreas (Keerbergen)

Leonavicius Fr? (Millennium)

Maes Vincent (Ternesse)

Verbeeck Jan-Willem (Ternesse)

Wouters Baptist (De Wijnvelden)

Wuyts Gauthier (Puyenbroeck)

GIRLS

Colona Lily Rose (Koksijde)

de Cordes Sixtine (Ravenstein)

Heyvaert Kirsten (Brabantse)

Ketelaere Karlijn (Puyenbroeck)

Keymeulen Ana-Julia (Witbos)

Leysen Manou (Ternesse)
Mackechnie Fiona (Ieper)

Miraloes Vitse (Westgolf)

Nuytten Julie (Ieper)

Van Betsbrugge Valerie (Koksijde)

OMKADERING

Rapha?l VANBEGIN, Coach VVG
Sara VANZONHOVEN, Coach VVG
Ellen SMETS, Coach VVG


KIDSGROEP KAT. III BOYS


BOYS

Adriaenssens Alexander (Winge)

Custers Maxim (Spiegelven)

Estas Arthur (Kampenhout)

Leonavicius Sem (Millennium)

Mackechnie Roderick (Ieper)

Pintelon Arthur (Ieper)

Pirlot Ralph (Ravenstein)

OMKADERING

Rapha?l VANBEGIN, Coach VVG
Ellen SMETS, Coach VVG

Verantwoordelijke VVG Coaches: Ellen SMETS (eindverantwoordelijke), Mano?l WILLEMS, Veronique VERHAEGEN, Sara VANZONHOVEN en Rapha?l VAN BEGIN.

De training locaties & data zullen zo spoedig mogelijk worden bekend gemaakt op www.golfvlaanderen.be