VVG Kids 2015-16 zijn bekend!
Deze selecties werden gemaakt op basis van de zonale Order of Merits van de VVG Kids Trofee, het Kampioenschap van Vlaanderen Kids, Rankings van de Kids Scapa Tour & Junior Tour U12 van de KBGF 2015. Verantwoordelijke VVG Coaches zijn Ellen SMETS (eindverantwoordelijke), Mano?l WILLEMS, Veronique VERHAEGEN, Sara VANZONHOVEN en Rapha?l VAN BEGIN.
KIDSGROEP KAT. I GROEP 1 BOYS & GIRLS |
|
BOYS Dekijndt Capser (Damme) Mazar Guy (Cleydael) Palmans Christophe (Fl. Nippon) Scheffer Memeti Eytan (Cleydael) Van Elewyck Arthur (Limburg) |
GIRLS Kusters Ana-Elena (Spiegelven) |
OMKADERING (Kids 1 groep 1) |
KIDSGROEP KAT. I GROEP 2 BOYS & GIRLS
|
|
BOYS De Roo Jean (Waregem) Dewerchin Matthis (Ieper) Eelen Thibault (Waregem) Janssens Aurian (Sterrebeek) Leysen Xander (Ternesse) Ligtvoet Jacques (Kempense) Massant Jeff (Winge) Schautteet Quinten (Keerbergen) Van Den Berghe Sander (De Wijnvelden) Verbeeck Anders (Ternesse) Wuyts Guillaumme (Puyenbroeck) |
GIRLS Boschmans Margaux (Rinkven) Endruschat Annelies (Golfforum) Geuten Alix (Steenpoel) Maes Delphine (Spiegelven) Palmans Louise (Spiegelven) Schelstraete Masquime (Westgolf) Van Der Borght Manon (Ternesse) Van Lint Margaux (Steenhoven) Vanden Broeck Sita (Millennium) |
OMKADERING Veronique VERHAEGEN,
Coach VVG |
KIDSGROEP KAT. II
BOYS & GIRLS (+GIRLS III)
| |
BOYS De Loore Kai (Taxandria) Ketelaere Thomas
(Puyenbroeck) Legein Andreas
(Keerbergen) Leonavicius Fr?
(Millennium) Maes Vincent (Ternesse) Verbeeck Jan-Willem
(Ternesse) Wouters Baptist (De
Wijnvelden) Wuyts Gauthier
(Puyenbroeck) | GIRLS Colona Lily Rose
(Koksijde) de Cordes Sixtine (Ravenstein) Heyvaert Kirsten (Brabantse) Ketelaere Karlijn (Puyenbroeck) Keymeulen Ana-Julia (Witbos) Leysen Manou (Ternesse) Miraloes Vitse (Westgolf) Nuytten Julie (Ieper) Van Betsbrugge Valerie (Koksijde) |
OMKADERING Rapha?l VANBEGIN, Coach
VVG |
KIDSGROEP KAT. III BOYS
|
BOYS Adriaenssens Alexander
(Winge) Custers Maxim
(Spiegelven) Estas Arthur
(Kampenhout) Leonavicius Sem
(Millennium) Mackechnie Roderick
(Ieper) Pintelon Arthur (Ieper) Pirlot Ralph
(Ravenstein) |
OMKADERING Rapha?l VANBEGIN, Coach
VVG |
Verantwoordelijke VVG Coaches: Ellen SMETS
(eindverantwoordelijke), Mano?l WILLEMS, Veronique VERHAEGEN, Sara VANZONHOVEN
en Rapha?l VAN BEGIN.
De training locaties & data zullen zo spoedig
mogelijk worden bekend gemaakt op www.golfvlaanderen.be